Najważniejsze trendy w męskiej odzieży wiosna-lato 2022Nadążanie za tempem rozwoju niezwykle dynamicznej branży odzieży męskiej może stanowić wyzwanie. Ciągły napływ nowych marek, koncepcji i trendów może utrudniać pojedynczym graczom śledzenie wszystkiego, co się dzieje. Na szczęście jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Dzięki temu wpisowi na blogu jako pierwsi dowiecie się o najnowszych trendach w modzie męskiej na wiosnę-lato 2022. Szczególnie dostępne w sklepach online, które dodatkowo uartakcyjnia ciekawa oferta kurierska. Prowadząc sklep internetowy z modą koniecznie trzeba skorzystać z zarządzania przesyłkami Fulfillment.To doskonały pomysł na odświeżenie swojej szafy, zanim lato rozgości się u nas w pełni. Post na blogu zawiera szczegółowy przegląd tego, czego oczekujemy od projektantów odzieży męskiej w tym sezonie, a także spostrzeżenia na temat tego, jak te zmiany mogą wyglądać w rzeczywistości.

Sportowy i swobodny

Trend athleisure sprawia, że mężczyźni odchodzą od tradycyjnego stylu business casual na rzecz bardziej zrelaksowanego, swobodnego i sportowego. Jeśli chodzi o estetykę, trend athleisure charakteryzuje się swobodnymi sylwetkami, minimalizmem oraz odważnymi i żywymi kolorami. Projektanci zwracają się w stronę wygodnych tkanin, takich jak bawełna, polar i len. I choć athleisure jest często kojarzony z projektami i paletami kolorów inspirowanymi odzieżą sportową, warto zauważyć, że athleisure to nie tylko odzież sportowa. W rzeczywistości, styl ten polega na ubieraniu się w sposób zrelaksowany i wygodny, niezależnie od otoczenia.

Kolorowe T-shirty

W szczególności, w nadchodzących sezonach spodziewamy się zobaczyć więcej kolorowych T-shirtów. Nie chodzi tu tylko o dodanie odrobiny koloru do garderoby. Chodzi również o eksperymentowanie z odważnymi i żywymi paletami kolorów oraz o przełamanie przekonania, że mężczyzna musi nosić neutralne kolory, aby wyglądać profesjonalnie. W trendzie kolorowych T-shirtów widzimy, jak projektanci przekraczają granice, jeśli chodzi o kolorystykę. Od jaskrawych czerwieni po jaskrawe błękity i zielenie - widzimy, że do garderoby wkrada się o wiele więcej kolorów.

Koszule i spodnie w paski

W tym sezonie trend na paski będzie się nadal utrzymywał, a koszule i spodnie w paski to dwa najbardziej godne uwagi typy odzieży. W przypadku koszul w paski projektanci starają się stworzyć nowoczesne i czyste stylizacje. Chociaż koszule w paski nie są nowością, w tym sezonie projektanci starają się unowocześnić ich estetykę, stosując odważne i żywe kolory oraz nowoczesne kroje. Jeśli chodzi o spodnie w paski, projektanci chcą nadal eksperymentować z różnymi materiałami, takimi jak aksamit czy sztruks. Podobnie, projektanci chcą eksperymentować z różnymi paletami kolorów i wzorami.