Oferta Tygodnia

BLACK FRIDAY

Promocja

-80% OFF

Współpracujemy z portalem Ślub na Głowie

Bielizna Twin Lingerie dla Kobiet z pasją ...

Walentynki w tonacji Twin Lingerie

Zbliżają się Walentynki ♥ czyli święto wszystkich zakochanych. Warto w tym dniu pamiętać o swojej ukochanej i obdarować ją czymś wyjątkowym. Może to być kwiatek lub czekoladki, zdecydowanie jednak najbliższa naszemu ciału jest Bielizna.

Walentynki w tonacji Twin Lingerie 

Ekskluzywna hiszpańska bielizna TWIN Lingerie posiada w swojej ofercie bardzo wiele fasonów w rozbudowywanej cały czas rozmiarówce 60-95/A-H, tak aby każda kobieta mogła znaleźć coś specjalnie dla siebie, coś wygodnego i zarazem efektownego.

Trafionym pomysłem na prezent w dniu Świętego Walentego będą komplety bielizny, jak na przykład stanik lub gorset zestawiony ze stringami, figami lub szortami do wyboru. Większość kompletów można także połączyć z pasami do pończoch lub seksownymi stringoszortami.

Walentynki w tonacji Twin Lingerie


Szczególną popularnością cieszy się w okresie Walentynek bielizna w kolorze czerwieni, symbolizująca miłość i gorące uczucie. Również w tym kolorze TWIN Lingerie oferuje modele od majteczek aż po koszulki.

                            Walentynki w tonacji Twin Lingerie Walentynki w tonacji Twin Lingerie Walentynki w tonacji Twin Lingerie

Dla Panów nie znających dokładnych rozmiarów biustonoszy swoich ukochanych polecamy zmysłowe koszulki na ramiączkach lub piżamki z lekkich przewiewnych tkanin ozdobione pięknymi koronkami.

Walentynki w tonacji Twin Lingerie

Subtelnie haftowana, ozdobna bielizna cieszy oko, zarówno Pań, jak i Panów, można więc powiedzieć, że bielizna tak naprawdę jest prezentem dla obojga. Zachęcamy do obdarowania swojej drugiej połowy ekskluzywnym kompletem z kolekcji TWIN Lingerie. 

      

 

Zadaj pytanie Brafitterce Twin Lingerie

 

KOD RABATOWY "BYMYLOVE" do 14-tego lutego 2017

 

Modele z foto:

 

stat4u