Expresowa Wysyłka

gwaranacja oryginalności

u przedstawiciela marki w Polsce

Bezpieczne Zakupy

Outlet Bielizna

Współpracujemy z portalem Ślub na Głowie

Bielizna Twin Lingerie dla Kobiet z pasją ...

Przedstawiciel Handlowy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:  SPECJALISTA SPRZEDAŻY - KLIENCI BIZNESOWI POLSKA - ODZIEŻ

CEL i ZAKRES OBOWIĄZKÓW STANOWISKA:

• sprzedaż asortymentu

• sporządzanie raportów, analiz, rozliczeń ze sprzedaży

• obsługa kontrahentów na rynku krajowym oraz pozyskiwanie nowych

• realizacja zadań i rozwój obsługiwanych regionów

• zbieranie informacji z rynku i regularne raportowanie w firmie

• monitorowanie spływu należności na obsługiwanym terenie

• szkolenie sprzedawców w zakresie walorów oferty firmy

WYMAGANIA:

• wykształcenie - min. średnie, mile widziane wyższe

• doświadczenie zawodowe - min. 2 lata na podobnym stanowisku w sprzedaży

UMIEJĘTNOŚCI:

• komunikacyjne

• organizowania pracy własnej

• obsługi klienta

• obsługi komputera, znajomość pakietu Office

• znajomość technik sprzedaży

• prawo jazdy

CECHY OSOBOWE:

• dyplomacja

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• asertywność

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

• narzędzia do pracy

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atelier dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)

Kontakt:

tel: 122944354, 664480629

email: biuro@creacionestwin.pl

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

stat4u